• 65. Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı
  • 17-20 Kasım 2021
Kalan Süre

Haberler

AYSAF 500 marka 3 milyar dolar sipariş alacak

Avrasya’nın en büyük ayakkabı yan sanayi sektör buluşması AYSAF - Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı, 20 – 23 Kasım tarihlerinde CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi'nde, 62’nci kez kapılarını açıyor.

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Vakfı (TASEV) ve Ayakkabı Yan Sanayicileri Derneği (AYSAD) iş birliği ve Ticaret Bakanlığı ile KOSGEB desteğiyle düzenlenen fuar, ayakkabı yan sanayi sektörüne yön veren 500’ün üzerinde katılımcı firmayı ağırlayacak.


Türk ayakkabı yan sanayi sektörü, 3 milyar dolarlık ihracat hedefi için yeni pazarlara ulaşma fırsatını AYSAF Fuarı ile yakalayacak. Fuarda ayakkabı makinalarının yanı sıra deri, taban, ökçe, kalıp, vardola, tekstil ve aksesuar gibi yan sanayi ürünleri dünya pazarı ile buluşacak.
 
Çin, Hindistan ve Pakistan’dan 96 firmanın ürün sergileyeceği fuar, 60 bin metrekarelik alanda organize edilecek. AYSAF, aralarında Türkiye, Rusya, Ukrayna, İtalya, Almanya, İran, Pakistan, Hindistan, İspanya, Polonya, Romanya ve Türki Cumhuriyetlerin de olduğu ülkelerden 20 bine yakın alıcı ağırlayacak.