• 65. Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı
  • 17-20 Kasım 2021
Kalan Süre

Haberler

Ayakkabı yan sanayi 62. kez rekor için buluşuyor

Türk ayakkabı yan sanayi ürünlerini yeni ve daha büyük pazarlara ulaştırmak için organize edilen AYSAF, 20-23 Kasım tarihleri arasında, sektörün yeni ihracat bağlantılar kurması için 62.kez düzenlenecek.

AYSAF sayesinde ihracat kapasitesini oldukça artıran ayakkabı yan sanayi sektörü, son dört yılda Almanya, Cezayir, Kazakistan, Beyaz Rusya, Azerbaycan, Polonya, Slovakya, Sudan ve Tacikistan’a yaptığı ihracat oranını yüzde 50’nin üzerine çıkardı.AYSAF’ta hayata geçirilecek alım heyeti organizasyonu sayesinde fuarın ticari hacminin de oldukça yüksek olması bekleniyor. Fuara, Almanya, Polonya, Romanya, Sırbistan, Ukrayna, Rusya, Irak, ABD, Güney Kore, Çin, Cezayir, Türkmenistan, Kazakistan, Azerbaycan, Beyaz Rusya, Slovakya, Sudan ve Tacikistan’dan VIP alım heyetleri getirilerek katılımcılarla B2B ikili iş görüşmeleri gerçekleştirilecek. Ayakkabı yan sanayi sektörünün AYSAF’a gelecek yabancı alıcı sayesinde bu yıl ihracat rekoru kırması bekleniyor.

Katılımcı firmaların her yıl kendine yeni hedefler belirlemesi ve değişen ticari şartlara uyum sağlayabilmesi için ürün sergiledikleri Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı – AYSAF; Türk ayakkabı sektörünün yatırım ve ihracat kapasitelerini artırmalarına en büyük katkıyı sağlamaya devam edecek.