• 65. Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı
  • 17-20 Kasım 2021
Kalan Süre

Haberler

2021’in tek ayakkabı yan sanayi fuarı 30 Haziran’da açılıyor

Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı – AYSAF, kendi alanında bu yılın tek fuar organizasyonu olarak, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. Global ayakkabı yan sanayi fuarlarının ertelenmesi ile dünya ayakkabı yan sanayi alıcılarının alım yapmak için geleceği AYSAF’ın, bu yıl kendi ticaret rekorunu da kırması bekleniyor.

 

30 Haziran - 3 Temmuz 2021 tarihleri arasında düzenlenecek olan fuar, iç piyasanın yanı sıra yabancı alım heyetlerini de misafir edecek. Katılımcı firmaların iş ilişkileri kurmada zorlandıkları global alıcıların ziyaret edeceği AYSAF’da, ayakkabı yan sanayine yön veren 2000’in üzerinde marka ürün sergileyecek. Ticaret Bakanlığı ve KOSGEB’in de desteklediği fuar, CNR Holding, TASEV (Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Eğitim Vakfı) ve AYSAD (Ayakkabı Yan Sanayicileri Derneği) tarafından 64’üncü kez organize edilecek.

Siz de, AYSAF’da gerçekleşecek uluslararası iş anlaşmalarından faydalanmak, yeni iş ilişkileri kurmak ve ihracat oranınızı artırmak için bizimle iletişime geçin.