• 65. Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı
  • 17-20 Kasım 2021
Kalan Süre

Haberler

Dünya Ayakkabı Yan Sanayi Sektörü 64. AYSAF’da Buluşuyor

Yaşanılan pandemi sürecinde değişen tedarik zincirindeki dengeler neticesinde küresel ticaretin ‘Green Line’ı ilan edilen İstanbul’da, CNR Expo İstanbul Fuar merkezinde 30 Haziran - 3 Temmuz 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek 64. AYSAF - Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı ziyaretçi rekoru kıracak.


Diğer sektör fuarlarında beklediğini bulamayan ve ulaşamadığı ülkelerdeki alıcılara AYSAF - Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı sayesinde ulaşan firmalar, 64. AYSAF - Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı’nda (30 Haziran - 3 Temmız 2021) yer almak için yoğun talep gösteriyor.

 

KÜRESEL TİCARETİN MERKEZİ

Dünyanın her yanından katılımcılar, aksesuar ve tekstil ürünlerinden kalıp, taban, ökçe, topuk, kimyasal, bitmiş ve yarı mamul ham deri, suni deri ve deri işleme makinelerine kadar sektöre yönelik tüm ürünlerin sergileneceği 64. AYSAF - Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı’nda on binlerce alıcıyla buluşmaya hazırlanıyor.

AYSAF - Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı sayesinde sektörün küresel ticareti ivme kazanıyor. İtalyanlarla Rusları, Almanlarla Çinlileri, Senegallilerle Çekleri bir araya getiren AYSAF - Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı firmaların dünyanın her tarafından alıcılarla buluşma noktası konumunda.

Türkiye’nin tek, Avrasya’nın ise en büyük ayakkabı yan sanayi fuarı olan AYSAF - Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı, CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Vakfı (TASEV) ve Ayakkabı Yan Sanayicileri Derneği (AYSAD) iş birliği, T.C. Ticaret Bakanlığı ve KOSGEB desteğiyle organize edilecek ve global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde, 30 Haziran - 3 Temmuz 2021 tarihlerinde 64’üncü kez ziyaretçilerini ağırlayacak.

Sizler de ulaşamadığınız pazarlara ulaşmak, yeni alıcılarla buluşmak ve kayıplarınızı telafi etmek için global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde 2-5 Haziran 2021 tarihlerinde gerçekleştirilecek sektörün küresel buluşma platformu 64. AYSAF - Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı’nda yer almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.