• 65. Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı
  • 17-20 Kasım 2021
Kalan Süre

Haberler

AYSAF Kapılarını Açmaya Hazır

En Güvenli Ayakkabı Yan Sanayi Ticareti

Türk ayakkabı yan sanayi için organize edilen en büyük ticaret platformu AYSAF, 18 Kasım’da kapılarını açacak. AYSAF-Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek.

 

Fuarcılık sektörünün lider firması CNR Holding, dünyanın en büyük ayakkabı yan sanayi fuarlarından biri olarak organize ettiği AYSAF için tüm hazırlıkları tamamladı. AYSAF, Sağlık Bakanlığı ve Uluslararası Fuarlar Birliği’nin (UFI) belirlediği yeni normal önlemler eşliğinde düzenlenecek. Fuar için, katılımcı ve ziyaretçilerin güvenlik ve sağlığı için sosyal mesafe düzenlemesinden yoğunluk kontrolüne, HES uygulaması, hijyen malzemeleri dağıtımı ve maske temininden giriş güvenliğine kadar gerekli olan tüm düzenlemeler tamamlandı.  

 

 

Dünya ayakkabı sanayini ticaret için buluşturacak olan AYSAF, özellikle Türkiye ve yakın coğrafyasındaki ülkelerin tedarik üssü olacak. Kalite ve çeşitlilik açısından rakipsiz olan fuar, geniş katılımcı profili ile katılımcı ve alıcılara yeni iş fırsatları yakalama imkânı sunacak.