• 65. Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı
  • 17-20 Kasım 2021
Kalan Süre

Haberler

Büyük Buluşmaya Sayılı Günler Kaldı

Dünyanın en büyük ayakkabı yan sanayi fuarlarından AYSAF’ın uluslararası alıcılarla buluşmasına sayılı günler kaldı. 18 Kasım’da açılacak olan AYSAF-Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek.

 

Taban, ökçe, aksesuar, tekstil, deri, kimyevi maddeler gibi tüm ayakkabı materyalleri ve yan sanayi ürünlerinin sergileneceği AYSAF, Türk ayakkabı yan sanayi için kurulan en büyük ticaret platformu olarak, 60’ın üzerinde ülkeden binlerce alıcı ağırlayacak.

 

AYSAF, katılımcı firmalarına ihracat hacimlerini artırmaları için geniş çaplı iş ortaklıkları kurma fırsatı da sunacak. Ürün kalitesi, fiyat skalası ve çeşitlilik açısından rakipsiz olan AYSAF Fuarı’nda hayata geçirilecek olan alım heyeti organizasyonu ise sektörün ticari hacmine büyük katkı sağlayacak.  

 

AYSAF, CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından, Ayakkabı Yan Sanayicileri Derneği (AYSAD), Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı (TASEV) iş birliğinde, Ticaret Bakanlığı veKOSGEB desteği ile organize edilecek.