• 65. Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı
  • 17-20 Kasım 2021
Kalan Süre

Haberler

AYSAF’ın 1000 markasına, 25 bin alıcı geliyor

Türk ayakkabı yan sanayinin kendi fuara AYSAF, 18-21 Kasım tarihleri arasında, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde açılıyor. CNR Holding kuruluşu Pozitif Fuarcılık tarafından, Ayakkabı Yan Sanayicileri Derneği (AYSAD), Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı (TASEV) iş birliğinde organize edilecek olan AYSAF, ayakkabı yan sanayi temsilci ve katılımcılarını, yerli ve yabancı 25 bin alıcı ile buluşturacak. 
 
 
Taban, ökçe, aksesuar, tekstil, kimyevi maddeler, deri ürünleri, suni deri ürünleri, makine üreticileri ve mümessilliklerin katılımcı olarak yer aldığı AYSAF fuarı; özellikle ayakkabı üreticileri ve imalatçıları, toptancılar, sektörel dernekler ve saraciye üreticilerinin, uluslararası alıcılarla buluştuğu en büyük ticaret platformu olma özelliğine sahip.  
 
Ayakkabı yan sanayi sektörüne yön veren 1000’in üzerinde markanın yeni ürün, makine ve hizmetlerinin sergileneceği fuarda; ziyaretçilerin yeni ürünlerle buluşması, katılımcı firmaların da tanıtımlarını en etkili şekilde yapmaları ve iş hacimlerini artırmaları hedefleniyor.