• 65. Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı
  • 17-20 Kasım 2021
Kalan Süre

Haberler

AYSAF hazırlıkları hız kesmeden devam ediyor!

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Vakfı (TASEV) ile Ayakkabı Yan Sanayicileri Derneği (AYSAD) iş birliği ve T.C. Ticaret Bakanlığı ile KOSGEB desteğiyle 63. kez düzenlenecek olan AYSAF, toplam 60 bin m2 alanda 450'nin üzerinde katılımcı firmayı, dünyanın dört bir yanından profesyonel ziyaretçi ile buluşturmaya hazırlanıyor.
 
CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek olan, dünyanın en büyük iki ayakkabı yan sanayi fuarından biri AYSAF - Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı'nın hazırlıkları hız kesmeden devam ediyor.
 
 
Fuar katılımınızı güvenli ve sağlıklı bir ortamda gerçekleştirebilmeniz adına sosyal mesafe düzenlemesinden yoğunluk kontrolüne, havalandırmaların yenilenmesinden giriş güvenliğine kadar birçok alanda gerekli önlem ve düzenlemelerin yapıldığı AYSAF fuarında güvenli ticaret için hazırlıklar hız kesmeden devam ediyor.
 
Dünya ayakkabı yan sanayi sektöründeki büyük alıcıların bu yılki ihtiyaçlarını karşılayacak tek fuar organizasyonu olan AYSAF'da gerçekleşecek ikili iş görüşmeleri, katılımcı ve alıcıların 2020 yılını ticari kayıp yaşamadan kapatmalarını sağlayacak.