• 65. Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı
  • 17-20 Kasım 2021
Kalan Süre

Haberler

Deri ve makinelerinin en büyük ticaret platformu AYSAF

Türkiye’nin ticaret ve sağlık alanında Avrupa Ülkeleri arasında en güvenli ülke konumuna yerleşmesi, birçok sektörde olduğu gibi ayakkabı yan sanayini de olumlu etkiledi.
 
Ticari rakiplerinin, özellikle ayakkabı yan sanayinin hammadde temininde ve üretiminde kan kaybetmesi, Türk üreticilerin elini oldukça güçlendirdi. Avrupa ayakkabı yan sanayinde yaşanan ticaret kaybı, AYSAF’ı dünyanın en önemli ticaret platformu yaparak katılımcı firmalara büyük fırsatlar sundu.  
 
 
“Türk Deri ve Deri Makineleri” sektörünün de uluslararası alıcılarla buluşacağı AYSAF katılımcıları, 2020’yılını kayıp vermeden kapatacak. Bu yılki hedeflerinden bile fazla ihracat gerçekleştirmeleri beklenen Türk ayakkabı yan sanayi, tüm ticari hedeflerine, Türkiye’nin ve dünyanın en önemli ayakkabı yan sanayi fuarı olarak öne çıkan AYSAF ile ulaşacak. 
 
AYSAF’ın en önemli ürün guruplarından olan “Deri Ve Deri Makineleri” sektörünün bitmiş ve yarı mamullerinden ham deri, suni deri ve deri işleme makinelerine kadar tüm yenilikçi ürünlerinin, dünyanın dört bir yanından alıcılarla buluşacağı, AYSAF - Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı 18-21 Kasım tarihlerinde, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek.